Kilka słów o mnie:

Komputerami zajmuje się od ponad 10 lat. Mam duże doświadczenie jeśli chodzi o naprawy zarówno programowe jak i sprzętowe. Radzę sobie nie tylko z nowym komputerami, ale również z bardzo starymi, do których trzeba mieć o wiele więcej cierpliwości.

Komputery to także moja pasja. Czasami lubię modernizować swój komputer dodając do niego np. chłodzenie wodne lub też bardzo ekstremalnie podkręcać jego osiągi.

 

Lubię to co robię i staram się robić to coraz lepiej. Jendkaże przyznam się od razu iż moją największą pasją jest fotografia i to dzięki niej czuje, że żyje :-)

 

Zapraszam do kontaktu, chętnie pomogę, doradzę, usunę usterkę :)Moja strona o fotografii :

Kliknij tutaj

Na niej też można znaleźć o wiele więcej informacji o mnie i o tym jaki jestem :)

 

 

Zapraszam do współpracy.

Z poważaniem Łukasz Siemaszko

Serwis Siemaszko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Na stronę najcześciej można trafić poprzez słowa: Naprawa Komputerów Zielona Góra, Pogotowie Komputerowe Laptopy, Notebooki, Odzyskiwanie Danych Lubuskie, Kurs Obsługi Komputera, Szkolenia, Usuwanie Wirusów, Projektowanie i Pozycjonowanie Stron Internetowych, Sulechów, Nowa Sól, Kożuchów, Nowogród Bobrzański, Czerwieńsk, Świdnica, Przylep, naprawa laptopów. Kopiowanie zdjęć, tekstu, realizacji bez zezwolenia zabronione. Wszelkie nazwy, znaki firmowe są własnością tychże firm i użyte zostały wyłącznie w celu opisowym oferty.