Kurs obsługi komputera oraz programów komputerowych ( biurowe, graficzne, multimedialne i wiele innych). Nauczę Państwa jak korzystać z aparatu cyfrowego, kamery itp. urządzeń.

 

Z przyjemnością nauczę Państwa oraz Państwa dzieci obsługi kompurtera od podstaw. Jestem spokojnym i cierpliwym człowiekiem. Potrafię bez problemu nawiązać kontakt oraz nie zabraknie mi sposobów na wytłumaczenie danych rzeczy. Wiek jest bez znaczenia, na pewno uda mi się trafić od odbiorców nie tylko młodych, ale i dużo starszych.

Pomoge Państwu oswoić się z komputerem tak, aby stał się bardzo przydatnym urządzeniem a nie czymś co sprawia wiele problemów i w niektórych przypadkach jest wręcz abstrakcją. Obsługa podstawowych funkcji, programów , komunikatorów internetowych czy też poczty stanie się przyjemnością. Sam lubię wygodę i wiem jak skonfigurować cały komputer, aby praca na nim była wygodna i intuicyjna.

Reasumując :

-oferuję kurs obsługi komputera

-kurs obsługi podstawowych programów komputerowych

-naucze Państwa jak korzystać z internetu, komunikatorów internetowych, poczty e-mail i wszystkiego czego tylko państwo zechcą

-oferuje podstawowy kurs korzystania z programów pakietu Office, czyli np Word, Excel, Power Point

-kurs podstawowej obróbki zdjęć w programie Adobe Photoshop itp.

-kurs obsługi aparatu cyfrowego, kamery cyfrowej itp urządzeń.

- Szkolenia w zakresie fotografii >>> Moja strona o Fotografii <<<
W razie pytań, wątpliwości proszę śmiało pisać lub dzwonić.


Wystawiam Faktury VAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

żary, żagan, gubin, nowa sól, Polkowice, Głogów, lubin , Legnica, Lubsko, Świebodzin, Serwis komputerowy Babimost, Sulechów, Zbąszynek, Zbąszyń, Rzepin, dolny śląsk, dolnośląskie, zachodniopomorskie, Międzyrzecz, Kożuchów, Żary, Żagań, Czerwieńsk, Przylep, Stary Kisielin, Nowy Kisielin, Świdnica, Wilkanowo, Drzonków,


Na stronę najcześciej można trafić poprzez słowa: Naprawa Komputerów Zielona Góra, Pogotowie Komputerowe Laptopy, Notebooki, Odzyskiwanie Danych Lubuskie, Kurs Obsługi Komputera, Szkolenia, Usuwanie Wirusów, Projektowanie i Pozycjonowanie Stron Internetowych, Sulechów, Nowa Sól, Kożuchów, Nowogród Bobrzański, Czerwieńsk, Świdnica, Przylep, naprawa laptopów. Kopiowanie zdjęć, tekstu, realizacji bez zezwolenia zabronione. Wszelkie nazwy, znaki firmowe są własnością tychże firm i użyte zostały wyłącznie w celu opisowym oferty.