Wymiana matryc, ekranów, naprawa obudów, zawiasów Zielona Góra

 Wykonujemy m.in:

- Naprawy, wymiany uszkodzonych ekranów, matryc w laptopach, notebookach, monitorach

- Wymiana lub jeśli jest możliwość to naprawa obudów, ramek, zawiasów

- i wiele innych czynności, które wiążą się z naprawą Państwa sprzętu komputerowego.

 

Jak wygląda naprawa matrycy?

Najlepszym rozwiązaniem jest dostarczenie uszkodzonego sprzętu do serwisu. Na miejscu zostanie określony stopień uszkodzeń i podane będzie najkorzystniejsze dla klienta rozwiązanie :)

Po analizie laptopa, notebooka, czy też netbooka zamówiona zostanie odpowiednia cześć i zazwyczaj po 1-2 dniach nowe elementy są już na miejscu. W tym czasie laptop może czekać w serwisie lub też jeśli jest bardzo potrzebny w codziennej pracy to może zostać dostarczony jak tylko dotrą nowe elementy. Z reguły w ciągu kilku godzin od dostarczenia komputera następuje wymiana elementów na nowe.

Cały proces trwa kilka dni, ale oczywiście uzależniony jest od dostępności danych elementów.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cały proces przebiega szybko, sprawnie i przede wszystkim starannie. Na wszystkie nowe matryce wystawiana jest pisemna gwarancja na rok lub 2 lata w zależności od konkretnego elementu.

Wszystkie ekrany dostarczają sprawdzeni dostawcy. Stawiam wyraźnie na najwyższą jakość zarówno sprzętu jak i moich usług.

Doskonale radzę sobie zarówno z prostymi usterkami elektroniki jak i również mocnymio mechanicznymi uszkodzeniami sprzętu. Zgniecione laptopy, rozjechane samochodem, połamane klapy ekranów, rozdeptane i wyrwane podzespoły to dla mnie codzienność i doskonale wiem jak się za to zabrać.

Oczywiście obsługujemy wszystkie klasyczne ekrany jak i również ekrany dotykowe.

Radzimy sobie z każdą marką sprzętu i typem monitora laptopa i pochodnych sprzętów.

 

Uszkodzona matryca, ekran, laptopW razie pytań, wątpliwości proszę śmiało pisać lub dzwonić

 

Wystawiamy Faktury VAT

Serwis Siemaszko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ymiana ekranów, matryc, obudowy, akcesoriów, Usługi komputerowe Zatonie, Ochla, Racula, Łężyca, Płoty, Zawada, Leśniów, pogotowie komputerowe, naprawa laptopów Nowogród Bobrzanski, Sulechów, Nowa Sól, Kożuchów, Żary, Żagań, Czerwieńsk, Przylep, Stary Kisielin, Nowy Kisielin, Świdnica, Wilkanowo, Drzonków, naprawa kart pamięci Zielona Góra, lubuskie, odzyskiwanie danych żary, żagan, gubin, nowa sól, Polkowice, Głogów, lubin , Legnica, Lubsko, Świebodzin, Serwis komputerowy Babimost, naprawa dysków Sulechów, Zbąszynek, Zbąszyń, Rzepin, dolny śląsk, dolnośląskie, zachodniopomorskie, Międzyrzecz,
Wymiana matryc to duża odpowiedzialnośc, wiele drobnych elementów mozna z łatwością pogubić a delikatne miejsca ekranu można łątwo uszkodzić, dlatego też doświadczenie jest tak bardzo ważne.

 


Na stronę najcześciej można trafić poprzez słowa: Naprawa Komputerów Zielona Góra, Pogotowie Komputerowe Laptopy, Notebooki, Odzyskiwanie Danych Lubuskie, Kurs Obsługi Komputera, Szkolenia, Usuwanie Wirusów, Projektowanie i Pozycjonowanie Stron Internetowych, Sulechów, Nowa Sól, Kożuchów, Nowogród Bobrzański, Czerwieńsk, Świdnica, Przylep, naprawa laptopów. Kopiowanie zdjęć, tekstu, realizacji bez zezwolenia zabronione. Wszelkie nazwy, znaki firmowe są własnością tychże firm i użyte zostały wyłącznie w celu opisowym oferty.